حذف جستجوهای Instant گوگل

گوگل Instant در سال 2010 میلادی با مدیریت خانم ماریسا مایر ارائه شد. در زمان ارائه آن خانم مایر از این موضوع با نام " تغییر بزرگ در جستجو " نام برد و بسیاری از رسانه ها  هم این خبر را پوشش دادند. این روش و متدی است که نتایج جستجو را همان گونه که تایپ می شوند نمایش می دهد.

164

 

جستجوهای Instant گوگل بعد از سال ها از زمان ارائه شدن آن به همراه ساختار جستجوهای پیش فرض حذف شد تا جستجوها بیشتر با دیوایس های موبایلی همراه شود.برای اینکه بدانید Instant چیست میتوانید لینک زیر را مشاهده کنید.

درباره Google Instant

گوگل Instant در سال 2010 میلادی با مدیریت خانم ماریسا مایر ارائه شد. در زمان ارائه آن خانم مایر از این موضوع با نام ” تغییر بزرگ در جستجو ” نام برد و بسیاری از رسانه ها  هم این خبر را پوشش دادند. این روش و متدی است که نتایج جستجو را همان گونه که تایپ می شوند نمایش می دهد.

به دلیل تغییر در چگونگی استفاده کاربران از دیوایس ها و موبایل های هوشمند گوگل تصمیم گرفت تا این ساختار را حذف کند چون بیش از 50% جستجوهای انجام شده در گوگل با گوشی های هوشمند بوده است.

یکی از کارشناسان گوگل در مصاحبه ایی اعلام کرد :

” در سال 2010 هدف ما از ارائه گوگل Instant این بود که تا در سریع ترین زمان ممکن حتی وقتی که در دیوایس های دسکتاپ تایپ می کنند به داده ها و اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کنند. اما اکنون کاربران بیش تر علاقه دارند که در موبایل جستجو کنند که واکنش های ویژه و قید اسکرینی دارند. با حذف گوگل Instant ما سعی داریم که جستجوها سریع تر شده و جریان شناوری در همه دیوایس ها داشته باشند. ”

منبع: @Ir3eo 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − یک =