بینگ اسنیپت نتایج جستجوی «محتوای محبوب» را اضافه کرده است

بینگ ویژگی جدیدی را به صفحه‌ی نتایج جستجوی خود اضافه کرده است. باکسی که «محتوای محبوب (Popular Content)» نام دارد. دیوید ایوانوف برای اولین بار موضوع را متوجه شد، جایی که اگر شما برای برندهایی نظیر [dropbox] یا [shutterstock] جستجو کنید، این ویژگی جدید در نتایج جستجو را مشاهده خواهید کرد.

112

بینگ یک ویژگی اسنیپت جدید دارد که محبوب‌ترین محتواهای داخل سایت را به شما نشان می‌دهد.

بینگ ویژگی جدیدی را به صفحه‌ی نتایج جستجوی خود اضافه کرده است. باکسی که «محتوای محبوب (Popular Content)» نام دارد. دیوید ایوانوف برای اولین بار موضوع را متوجه شد، جایی که اگر شما برای برندهایی نظیر [Dropbox] یا [shutter stock] جستجو کنید، این ویژگی جدید در نتایج جستجو را مشاهده خواهید کرد.

بخش محتوای محبوب یک ویژگی‌ گردونه‌مانند است که می‌توانید بر روی فلش به سمت راست کلیک کنید تا نتایج بیشتر را ببینید.

این ویژگی بخش‌های محتوای محبوب وب‌سایت یا صفحه‌‎ی وب را به شما نشان می‌دهد. می‌توان آن را مشابه با ویژگی لینک‌های سایت دانست که در آن هایپرلینک‌های مهم‌ترین بخش‌های وب‌سایت به شما ارائه می‌شوند. اما در این مورد، همانند مثال Dropbox، همه‌ی لینک‌ها می‌توانند شما را به یک صفحه‌ی واحد یعنی صفحه‌ی اصلی سایت ببرند.

در اینجا اسکرین‌شات‌هایی از این نتایج در بینگ آمده است:

قسمت محتوای محبوب یا popular content در موتور جستجوی بینگ - Bing
قسمت محتوای محبوب یا popular content در موتور جستجوی بینگ – Bing

 

قسمت popular content در موتور جستجوی بینگ در کلمه shutterstock
جستجوی کلمه شاتراستاک برای تست قسمت محتوای محبوب در موتور جستجوی بینگ

شاید این مورد برای یک صفحه از نتایج جستجو زیاد به نظر برسد: شما اسنیپت جستجوی معمولی را به همراه لینک‌های سایت دارید، زیر آن باکس جستجو داخل سایت قرار گرفته و در پایین همه‌ی آن‌ها گردونه‌ای که در این مطلب راجع به آن صحبت کردیم. زیاد است، اما می‌توان آن را جستاری مناسب در سبک برندها دانست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =